Neden Paykwik Kart Kullanmalıyız ?

Paykwikin ekibi olarak, sanal alışverişlerin ne kadar riskli ve tehlikeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ödeme sırasında kişisel verilerin yüzde yüz olarak güvenli olduğunu hiç bir site, kurum veya kişi iddaa etmemektedir. Konu hakkında internet üzerinde, bir çok farklı sitede binlerce bilgi edinebileceğiniz blog yazısı makale vardır. Günümüz internet aleminde internet dolandırıcılığı çok büyük oranda artmış durumdadır.Peki sizce internet üzerinden nakit akışı güvenli mi? Henüz web üzerinde yasadışı işlemler hakkında alınabilecek ekstra önlem olmadığından, en garanti ve hızlı güvenli çözüm kişisel verileri, banka kart bilgilerini, kredi kartı bilgilerini sanal alemde paylaşmamaktır. Paywik kart bu noktada devreye giriyor. Paykwik kartı satın alırken herhangi bir bankadan havale ile yapacağınız para gönderme yöntemini kullanırken isminizi dahi paylaşmanıza gerek kalmamaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz paykwik kart kodu banka veya kredi kartı yerine geçmektedir.

Dolayısıyla herhangi bir korsan saldırısına maruz kaldığınızda, tek kullandığınız veri paykwik kart olduğundan, kötü niyetli insanlar sizin isminize, adresinize, banka hesap numaranıza asla ulaşamayacaklardır. Sitemizdeki ürünleri satın alırken ödediğiniz bir miktar ücret banka hesabınızdaki bütün paranızı kaybetmeye hatta borçlanmaya değer bir rakam mıdır sorusuna hemen hemen bütün sanal alem kullanıcılarının sorusu aynıdır. Bu tip illegal olayların ne kadar fazla yaşandığını tahmin etmek veya araştırıp bulmak zor değildir. Hemen hemen herkesin bir tanıdığının başına gelmiş, talihsiz bir konudan bahsediyoruz. Bu noktada devreye giren www.paykwikin.com sitesi olarak sizlerin güvenliğini, ve cebinizi korumaktan onur duymaktayız. İyi alışverişler dileriz.İnternet üzerinde güvenli alışveriş yapmak için neden paykwik kart kullanmalıyız ?

Çünkü paykwik kart alımı yaparken paykwik bayimiz sizden hiç bir türlü şahsi kişisel bilgi istemeden işlemlerinizi tamamlayıp internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir