Paykwik Nasıl Alınır?

Online ödemelerin garanti içinde yapılması ve herhangi bir sanal mağduriyete maruz kalınarak kişisel verilerin ele geçirilmemesi için kullanılan elektronik seri numarası paykwik, kolay ve hızlı kullanımı ile kullanıcının işini kolaylaştırıyor.
10€, 20€, 25€, 50€, 100€, 200€, 250€, 500€ ve 1000€ paykwik kart seçeneklerinden ihtiyacınız olanını temin ettikten sonra SMS veya whatsap adresinize gelen seri kodunu kartı kullanmak istediğiniz yerin ödeme bölümünde ilgili alana yazıp yüklemeniz yeterlidir.

Paykwik Kartın Kullanımları Hakkında

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz paykwik kartları 16 haneden oluşan ve euro bazında kullanılan ön ödeme kartları olarak biliniyor. Paykwik haricinde kullanılan banka bilgileri kullanıcıların şifre ve güvenlik konusunda büyük sıkıntılar yaşamalarına neden olmasının yanı sıra bakiyeleri konusunda da bir takım endişeleri beraberinde getiriyor.

Ancak paykwik kullanımında nakit çekim olmadığı gibi tamamen yüksek güvenlik sistemleri eşliğinde alış veriş sistemlerine entegre edilmesine bağlı olarak kimse kimsenin adına herhangi bir işlem yapamıyor. Bu durumda paykwik kartlarının diğer alternatiflere göre daha güvenli olduğunu gösteren en büyük kanıt.

Paykwik kartın özellikleri nelerdir?

Paykwik Kart ön ödemeli kartlara sahip olmak isteyen internet kullanıcılarının firmamız ile irtibata geçmeleri ile birlikte kart başvuruları alınırken aynı zamanda tarafımızdan paykwik kartın kullanım özellikleri de anlatılıyor. Kartın özelliklerinin kullanıcılar tarafından bilinmesi kullanıcıların kartı profesyonel bir şekilde kullanmaları açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda firmamız paykwik ön ödemeli kartın hangi alışverişlerde kullanılabileceği ve neleri kapsadığı konusunda da detaylı bilgiler sunuyor.