Yasal Uyarı

Tarafımızdan kullanıcıya sunulan hizmet/mal/kod ile 9337 sayılı Kabahatler Kanunu’nda kabahat ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda suç olarak vasıflandırılan işlemler tesis edilemez. Bu hizmet/mal/kod, hiçbir şans oyunu/bahis/kumar sitesinde kullanılamaz, ön ödeme isteyen kişilerle paylaşılamaz, e-posta/SMS/telefon/posta/faks yoluyla bir başkasına gönderilemez. Aksine davranışta bulunanlar, paykwikin herhangi şekilde sorumlu tutamaz.

Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması
Hizmetlere işlevler ve özellikler ekleyebilir, mevcut işlevleri ve özellikleri kaldırabilir ve bir Hizmeti tamamen askıya alabilir veya durdurabiliriz. Her ne kadar ayrılmanız bizi üzecek olsa da, hizmetlerimizi kullanmayı dilediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Paykwikin hizmet sunmayı durdurabilir veya hizmetlerimizi kullanmanızla ilgili yeni kısıtlamalar ekleyebilir ya da oluşturabilir.

Reddettiğimiz Sorumluluklar
Paykwikin hiçbir belirli vaatte bulunmamaktadır. Örneğin hizmetler içerisinde yer alan kod içeriği, bir başka Ön Ödemeli Kart Sistemi bünyesinden çekilerek size sunulmuş ise bunun güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılaması hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri bir başka web sitesi üzerinden aynen aktarabiliriz. Paykwikin sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Hizmetlerimizden doğan sorumluluklar
Yasaların izin verdiği durumlarda, Paykwikin kaybedilen kârlardan, gelirlerden veya verilerden; mali kayıplardan veya dolaylı, özel, arızi, cezai zarar veya tazminatlardan sorumlu tutulamaz. Paykwikin hiçbir durumda, öngörülebilir olmayan hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir. İş bu şartlarla ilgili her türlü anlaşmazlıklardan ötürü İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Paykwikin hem de siz, bu mahkemelerin yargı yetkisini kabul etmektesiniz. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve bu Hizmet Sözleşmesini anlamadıysanız, size açıklaması için sorumlu bir yetişkinden yardım isteyin ve bu sitede herhangi bir işlem yapmayınız.

Paykwik Kartın Sağlamış Olduğu Avantajlar

Paykwik Kart sayesinde kullanıcılar düzenli ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar kullanmış oldukları paykwik kart limiti kadar da internet üzerinden alış veriş yapabiliyorlar. Bu durum kullanıcıların gereksiz borçlanmalar yapmalarını engellemesi açısından oldukça avantajlı bir durum olarak dikkat çekiyor. Paykwik Kartın bir başka önemli avantajı da kredi kartı gibi ekstre özellikleri olmadığı için kullanıcıların harcamaları ile ilgili bilgiler başkalarının eline geçmez.

Paykwik Kartın en büyük kullanım amacı tamamen güvenli alış veriş istekleridir. Bu nedenle paykwik birçok kullanıcı tarafından tercih edilerek güvenli alışverişler için ön ayak olması açısından oldukça önemli.